Projektowanie

Efekt końcowy mebli, czyli ich estetyka i funkcjonalność w dużej mierze zależą od etapu projektowania. Baczną uwagę przywiązujemy do etapu projektowania, gdyż wyznacza nam drogę do realizacji zarówno wyjątkowej estetyki, jak i funkcjonalności mebli. Proces projektowy podpowiada nam jakie rozwiązania technologiczne możemy zastosować z myślą o komforcie użytkowania.

Etap projektowania rozpoczynamy od wstępnych pomiarów pomieszczenia, w którym meble mają się znaleźć. Proces ten może przebiegać wielotorowo. Wymiary możemy otrzymać od klienta lub osobiście możemy dokonać pomiaru w lokalu klienta.

Znając wstępne wymiary pomieszczenia oraz preferencje klienta dotyczące designu mebli, kolorystyki oraz charakteru mebli, wykonujemy kreację, której efektem jest wizualizacja 3D pomieszczenia z meblami.

Kolejnym etapem jest spotkanie z klientem, na którym dopracowujemy szczegóły projektu. Wybieramy materiały z których meble mają być wykonane, dobieramy akcesoria meblowe, wyznaczamy wszystkie potrzebne przyłącza elektryczne oraz wodne i wykonujemy wycenę mebli. Jeżeli klient zamawia meble kuchenne, to przygotowujemy dla nie również ofertę cenową na sprzęt AGD i rodzaj blatu.

Po zatwierdzeniu przez klienta wyceny mebli pozostaje nam podpisanie umowy na realizację. Określamy termin realizacji i nasz dział produkcji przystępuje do realizacji zamówienia.