Opinie

Produkcja mebli jest naszą pasją. Robimy je z myślą o klientach. Dlatego każda opinia klienta potwierdzająca naszą dobrą robotę motywuje nas jeszcze bardziej. Cieszymy się jak nasi klienci wstając rano, robiąc śniadanie, a potem pijąc poranną kawę czują się komfortowo w otoczeniu naszych mebli. Dziękujemy Wam za piękne słowa, które wielokrotnie słyszymy po realizacji. Wasze opinie znaczą dla nas bardzo dużo.

Firma MONOBEL wykonywała u nas kompleksową produkcję wraz z montażem mebli w nowobudowanym domu (240 m2). Zakres prac obejmował meble kuchenne wraz z lamelami ozdobnymi (halifax oraz czarny metal), szafę ścienną w wiatrołapie, meble w dwóch łazienkach oraz dużą garderobę. Wszystkie meble zostały wykonane z najwyższą jakością, dotyczy to zarówno jakości materiałów jak i wykonanej pracy. Jakość podzespołów takich jak zawiasy, uchwyty również wysokiej jakości. Firma podczas prac konsultowała rozwiązania i zawsze dostosowywała je do naszych życzeń i oczekiwań. Istotnym jest również, że w przypadku późniejszych korekt i poprawek (co jest normalne przy tak kompleksowym zamówieniu jak nasze) firma zawsze zjawiała się terminowo nie czyniąc żadnych utrudnień – to bardzo istotne w dzisiejszych czasach, gdzie wykonawcy niechętnie zjawiają się w celu dokonania poprawek. Firma nigdy nie sprawiała żadnych problemów, brak było niedomówień i zawsze wszystko można było konstruktywnie wyjaśnić i uzgodnić, tak aby klient był zadowolony. Polecamy firmę MONOBEL każdemu!

Nasza ocena:

Jakość wykonania 5/5

Profesjonalizm i fachowość 5/5

Podejście do klienta 5/5

Serwis 5/5

Agata i Łukasz Zielonka

Pani Ani Student i Pan Marek Student wykonali dla nas meble m. in. kuchnię, którymi teraz cieszymy się w naszym domu. Prace wykonywane przez nich – od projektu Pani Ani, przez wybór materiałów i sprzętów, aż po montaż – odznaczają się wysoką jakością. Współpraca z nimi była czystą przyjemnością. Są rzetelni, fachowi, życzliwi, zaangażowani, na każdym etapie służą nieocenioną radą, prace wykonywane są w umówionych terminach. Ich działalność odznacza się profesjonalizmem i kompleksowym podejście do konkretnego zamówienia. Nie bez znaczenia była dla nas ich znajomość nowoczesnego wzornictwa i rozwiązań stosowanych w meblarstwie. Serdecznie polecamy tę firmę innym klientom.

Agnieszka i Szymon Kozłowscy

Firma MONOBEL dostarczała nam meble i wyposażenie wnętrz do biurowca firmy DIG Świtała Sp. z o.o., praca została wykonana terminowo i niezwykle rzetelnie. Wspaniały kontakt z właścicielami umożliwia sprawny przebieg procesu od momentu zamówienia do momentu realizacji, dostawy i montażu mebli. Wszystkie meble są wykonane z najwyższej jakości surowców! Z całą pewnością możemy polecić firmę MONOBEL jako dobrego wykonawcę. Polecamy!

Anna Świtała

Profesjonalizm, serdeczność, wyrozumiałość, cierpliwość i hołdowanie zasadzie „wszystko da się zrobić ” to tylko niektóre z zalet państwa Anny i Marka Studentów. Dziękuję za wsparcie w tworzeniu trudnego projektu kuchni i bardzo staranne jej wykonanie. Firma z klasą. Polecam.

Mariola Bielówka

Państwo Anna i Marek Student prowadzący firmę  to prawdziwi pasjonaci w swojej dziedzinie. Z niezwykłą precyzją planują każde zlecenie od projektu po wykonanie. Cechuje ich kreatywność i profesjonalizm, a priorytetem jest zawsze stuprocentowe zadowolenie klienta. Korzystają z wysokiej jakości materiałów i sprzętów. Efekt ich pracy spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego odbiorcy. Polecam!

Beata Świerczek-Tront

Dzień dobry, bardzo dziękuję za realizację! Pełen profesjonalizm, produkty i wykonanie wysokiej jakości. Zawsze można liczyć na radę Pani Ani oraz opinię Pana Marka. Dziękuję za dotychczasową współpracę i cieszę się na dalszą.

Monika Nielaba