O nas

Monobel Design zajmuje się produkcją mebli kierowanych zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Do asortymentu firmy oferowanego klientom należą szafy, meble kuchenne, stoły, komody, sypialnie oraz garderoby. Dla klienta biznesowego firma wykonuje meble stanowiące wyposażenie biur, gabinetów, aptek oraz sklepów.

Od 20 lat tworzymy meble, które w 100%funkcjonalne, zaprojektowane zgodnie z przyjaznym designem i wykonane z najlepszej jakości materiałów. Meble „szyte są na miarę” dla każdego klienta. Każdorazowo podchodzimy innowacyjne do produkcji zamówionych mebli.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Wykonujemy meble pod wymiar, dlatego ważnym etapem współpracy z klientem jest projektowanie. W trakcie projektowania dopracowujemy szczegóły, dzięki którym zrealizowane przez nas meble są funkcjonalne i cieszą oczy klientów każdego dnia.

Nasze realizacje cechuje bezkompromisowa jakość użytych materiałów w połączeniu z precyzją wykonania mebli. Każdorazowo zwracamy uwagę na detale. Nasze meble wyróżniają systemy bezuchwytowe, spójność kolorystyczna, wyrazistość w doborze akcesoriów, a nade wszystko nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Obiecujemy staranne zaprojektowanie i wykonanie mebli z materiałów najwyższej jakości i w 100% funkcjonalnych, które posłużą Ci przez kilka dekad jeżeli będą użytkowane właściwie. Potwierdzeniem naszej obietnicy są opinie klientów, którzy darzą nas sympatią i z którymi utrzymujemy kontakty przez wiele lat. Zadowoleni z precyzji wykonania mebli i ich dużej żywotności wracają lub polecają usługi naszej firmy znajomym.