Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w domu i właśnie dlatego warto poświęcić jej trochę więcej uwagi.Ważne są wygodne, przyjemne sypialnie, w których poczujesz się komfortowo i przytulnie. Stąd tak ważne pozostają łóżka i materace dostosowane do indywidualnych potrzeb.

W 2023r. neutralne kolory pozostają bezpiecznym wyborem. Najlepsze są odcienie, takie jak biel, beż, szarość czy kolory ziemi .Dobrze jest połączyć je z dodatkami w żywych kolorach, by wprowadzić do przestrzeni odrobinę energii.

Najnowszym odkryciem trendów są obłe kształty. Już na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie przytulności i miękkości. Osiągniemy je, dobierając dodatki takie jak: okrągłe, puszyste poduszki, wałek czy zaokrąglony zagłówek łóżka

Trendy 2023 wskazują na to, by wezgłowie od razu rzucało się w oczy. Masywny panel zagłówka może być wykonany z tego samego materiału co rama łóżka albo łączyć dwa materiały, np. drewno i tapicerkę. Jego wygląd może być bardzo designerski lub odwrotnie – prosty w swojej formie.Naturalne materiały w połączeniu z ocieplającymi wnętrze tekstyliami i dodatkami w surowym stylu dają nam poczucie przytulności, którego szukamy w domowy zaciszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *