Meble, które sprawiają radość każdego dnia

Funkcjonalna łazienka

Wszystko o meblach

 

Nowoczesna łazienka potrzebuje skupienia się na detalach, bez względu na kształt i wymiary, powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Urządzona z dbałością o szczegóły będzie cieszyła i stanowiła ozdobę domu.

Łazienka funkcjonalna to nie tylko taka, w której gości świetnie dobrana armatura oraz zgrabne urządzenia AGD. W takim wnętrzu równie istotna bywa zabudowa meblowa.

Meble łazienkowe odgrywają kluczową rolę w funkcjonalności i estetyce pomieszczenia. Dzielą łazienkę na strefy, pozwalają zachować porządek oraz dopełniają całą aranżację. Powinny charakteryzować się bardzo wysoką odpornością na wilgoć i zmiany temperatur, być łatwe w czyszczeniu.

szafka łazienkowa fronty klasyczne ramowe lakierowana biała uchwyty campana czarne

 

W obszernych salonach kąpielowych warto zaszaleć .Małe łazienki z kolei, wyznają zasadę, im mniej, tym lepiej. Tutaj świetnie sprawdzi się szafka w formie słupka sięgającego sufitu

Urządzając łazienkę warto pamiętać o jej optycznym powiększeniu. Efekt taki dość łatwo uzyskać za pomocą luster i odpowiedniego oświetlenia. Wybierając lustro do łazienki , dobrze wybrać możliwie jak największa lustrzaną tafle tuż nad umywalką .Spotęguje to efekt głębi i doda kilka metrów kwadratowych do naszej łazienki.